Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na targi meblarskie „Baltic Furniture 2018”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-09-18 09:43:54
aktualności, targi, meble

W dniach 5-7 października br. odbędą się w Rydze targi meblarskie „Baltic Furniture 2018”. Ambasada RP w Rydze organizuje stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy, które planują rozwinąć swoją działalność na rynku łotewskim.

Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa ok. 15m2 wyposażona w podstawowy sprzęt: trzy info-standy, stolik, cztery krzesła, oświetlenie, wykładzina, półki ścienne, Wi-Fi, telewizor, DVD. Przestrzeń tę należy odpowiednio  wyposażyć w materiały promocyjne firm.

 

Firmy chętne do wzięcia udziału w tragach i wysłania swoich przedstawicieli, proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej działalności na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl do dnia 24 września br. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla firm, które nie będą mogły być fizycznie reprezentowane na imprezie wystawienniczej istnieje możliwość przesłania na adres placówki własnych materiałów promocyjnych, które będą następnie dystrybuowane na targach.

 

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie: http://www.bt1.lv/balticfurniture/eng/index.php

 

Ambasada RP w Rydze

Wydział Polityczno-Ekonomiczny

ul. Mednieku 6b

LV-1010 Ryga, Łotwa

tel. (+371) 67 031 550

kom. (+371) 2778 8382

www.ryga.msz.gov.pl