Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWspółpraca z Organizacjami Międzynarodowymi - przetargi - Formularz farmaceutyki i wyroby-usługi medyczne

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-09-13 15:11:50
aktualności

Rynek zamówień w organizacjach międzynarodowych osiąga gigantyczne wartości - kilkudziesięciu miliardów dolarów rocznie (np. w 2017 r.: 18,6 mld USD w systemie ONZ, czy ok. 20 mld USD w Banku Światowym). Warunkiem rozpoczęcia współpracy z organizacjami międzynarodowymi jest rejestracja w centralnych systemach rejestracji firm, a także posiadanie przez daną organizację informacji o firmie np. w związku z wcześniej już realizowaną z nią współpracą (znajdowanie się na tzw. short lists).

Chcąc wesprzeć Państwa działania w relacjach z wybranymi organizacjami międzynarodowym OM/MIF (w tym np. agendami ONZ, takimi, jak: UNDP, UNPD, UNOG, MKCK, WHO), w zakresie promocji oferty produktów/usług potencjalnych dostawców z Polski dla OM/MIF, Ministerstwo Spraw Zagranicznych pragnie uporządkować informacje o Państwa ofercie produktowej, celem dopasowania jej do potrzeb zakupowych organizacji międzynarodowej (OM/MIF).

W związku z powyższym prosimy o zapoznanie się z przykładową lista nabywanych przez OM/MIF produktów i przekazanie wypełnionego formularza – w załączeniu (uwzględniającego informacje o Państwa produkcie/usłudze) na adresy: beata.pich@msz.gov.pl oraz jan.markiewicz@msz.gov.pl
Pliki do pobrania

Formularz informacyjny ws potencjału i produktu firmy polskiej
docx | 1.59 MB
Pobierz