Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do nadsyłania materiałów na targi - AUS&R (Izrael) - 15.10 br

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-09-11 13:52:10
aktualności, materiały, targi

Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach AUS&R (Izrael), które będą miały miejsce 15.10.2018 r.

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji na targach (https://ausr.i-hls.com/):

• Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych

• Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://machine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259658,kalendarz-wydarzen.html

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targach zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

MPromotion

pl. Hallera 5/12a

03-433 Warszawa

 

z dopiskiem „PAIH -TargiAUS&R, materiały informacyjne” do 21 września.

PAIH zastrzega sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie, jednocześnie informuje,  iż przyjmuje po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg. Prośba o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów (do 21.09) na link: https://drive.google.com/drive/folders/1nvhOiZ_AAK9dTJ-N06Rd9me5rdjU_pgW?usp=sharing

 

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach. W przypadku jakichkolwiek pytań więcej informacji udzieli Pan Marek Sieczkowski - Project Manager, tel. +48 600 400 816.