.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na misję gospodarczą do Mołdawii - lipiec 2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-07-13 10:12:47
aktualności

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi a także lokalnymi partnerami w obu krajach organizuje misję gospodarczą w dniach 23-24 lipca 2018 r.

W ramach programu misji gospodarczej do Mołdawii przewidziane są m.in. Forum Gospodarcze w Kiszyniowie oraz spotkania B2B między polskimi i mołdawskimi przedsiębiorcami jak również, wspólne spotkanie w Ambasadzie RP z lokalnymi środowiskami biznesowymi i wizyty studyjne.

 

Do udziału w misji gospodarczej zapraszamy firmy z branż, które są określane jako perspektywiczne dla rozwoju współpracy polskich przedsiębiorców z ich partnerami w Mołdawii: branża rolno- spożywcza, maszyny i urządzenia rolnicze, energia odnawialna, sektor medyczno- farmaceutyczny, IT, tekstylia i inne.

 

Mołdawia jest ważnym partnerem dla Polski. Jest to jedna z najszybciej rosnących gospodarek tego regionu, ale wciąż mało znanym rynkiem dla polskich przedsiębiorców. Ten wschodnioeuropejski kraj zmienia się, realizując plan modernizacji oraz inwestycje infrastrukturalne, co stwarza perspektywy dla polskich firm w zakresie współpracy z partnerami mołdawskimi. 

 

Ze względu na bliski termin realizacji wizyty oficjalnej w Mołdawii oraz harmonogram przygotowań uprzejmie prosimy o pilne zgłoszenie zainteresowania udziałem w misji:

 

REJESTRACJA ON LINE do 14 lipca 2018 r.