.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSEMINARIUM DLA MSP - EKSPANSJA NA RYNKI WSCHODZĄCE: ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, KANADA, INDIE

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-06-04 13:55:41
aktualności

zapraszamy do udziału w SEMINARIUM DLA MSP - EKSPANSJA NA RYNKI WSCHODZĄCE: ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, KANADA, INDIE, organizowanego wspólnie przez PAIH i Zespół zadaniowy ds. promocji Polski na szczeblu samorządowym i obywatelskim, które odbędzie się w Warszawie w Centrum Informacyjnym PAIH, ul. Bagatela 12.

SEMINARIUM DLA MSP odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 r. w Warszawie w Centrum Informacyjnym PAIH, ul. Bagatela 12.

 

Pierwsza część seminarium (11.00 -13.00) związana jest z realizacją przez PAIH projektu przygotowania obecności Polski na EXPO w Dubaju.

Organizatorzy Wystawy EXPO (emiratczycy) pragną zaprosić do współpracy przy wydarzeniu MSP z całego świata. Oferują możliwość ubiegania się o granty (głównie startupy) oraz możliwość wzięcia udziału w procedurach przetargowych związanych z zamówieniami na potrzeby organizacji EXPO (MSP).

 

Zaprezentowane zostaną możliwości ubiegania się przez polskie MSP o zamówienia publiczne ogłaszane przez organizatorów Wystawy Światowej EXPO w Dubaju. System zamówieniowy dostępny jest poprzez platformę internetową, na której firma musi się zarejestrować, określając obszary z jakich interesują ją zamówienia. Spektrum ogłaszanych zamówień przez organizatorów EXPO jest bardzo szerokie, dotyczy zarówno budowy i wyposażenia terenów wystawy, jak i różnego rodzaju usług tam świadczonych (np. prowadzenie punktów gastronomicznych, usługi transportowe, logistyczne, utrzymanie zieleni). Na platformie dotychczas zarejestrowało się 60 podmiotów z Polski.

W seminarium weźmie udział kierownik ZBH z Dubaju p. Moneer Faour, który przedstawi wymogi związane z rejestracją oraz sam system ubiegania się o zamówienia.

W drugiej części seminarium (13.30 – 14.30) zaprezentowane zostaną możliwości ekspansji zagranicznej na dwa inne (poza ZEA) wybrane rynki perspektywiczne.

Ta część seminarium jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłoszone przez jednostki samorządu terytorialnego w ramach prac Zespołu zadaniowego do spraw promocji Polski na szczeblu samorządowym i obywatelskim.

 

Ze względów organizacyjnych, na każdą część spotkania jest prowadzona osobna rejestracja - zakładamy, że ktoś może być zainteresowany tylko jedną częścią seminarium.

Linki do rejestracji:

I część: http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/?seminarium_EXPO

II część: http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/?seminarium_rynki_wschodzace