.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabór wniosków w ramach projektu "Polskie Mosty Technologiczne"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-05-25 11:05:38
aktualności

Informujemy, iż w dniu 21 maja br. Polska Agencja Inwestycji i Handlu ogłosiła rozpoczęcie naboru dla polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) na rynki NAFTA (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk) w ramach realizacji projektu Polskie Mosty Technologiczne. MŚP charakteryzujące się dużym potencjałem do internacjonalizacji swoich produktów, usług lub technologii mają czas do 13 lipca na złożenie wniosku o dofinansowanie wskazując konkretny kraj, do którego planują ekspansję.

Nabór prowadzony jest przez stronę: https://soe.paih.gov.pl/ -  przedsiębiorcy zainteresowani projektem są proszeni o składanie wniosków poprzez tę stronę.

 

Informacje na temat projektu PMT znajdują się na dedykowanej stronie: https://pmt.trade.gov.pl/ oraz w poszczególnych zakładkach:

 

Maksymalna wysokość jednego grantu wynosi 200 tys. zł (1 firma/jeden rynek zagraniczny).

 

W ramach rozpoczętego naboru przypominamy także, iż PAIH jest beneficjentem projektu „Polskie Mosty Technologiczne” współfinansowanego ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 3.3.1., którego realizacja trwa od 1 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2023 roku:

https://www.paih.gov.pl/nasze_uslugi/ekspansja_zagraniczna/Polskie_Mosty_Technologiczne#

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na: pmt@paih.gov.pl.