.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gospodarcza do Sudanu (Chartum) 20-23.07.2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-05-25 10:58:44
aktualnosci, misja

Zapraszamy Państwa do udziału w misji gospodarczej polskich przedsiębiorców, organizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą we współpracy z Ambasadą RP w Egipcie, (w której kompetencjach znajduje się Sudan), Ambasadą Sudanu w Berlinie oraz Federacją Sudańskich Izb Handlowo-Przemysłowych. Misja ma charakter wielobranżowy. Celem jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Sudanie.

W ramach Misji Krajowa Izba Gospodarcza planuje organizację Polsko- Sudańskiego forum biznesowego, indywidualnych rozmów z sudańskimi przedsiębiorcami jak i z przedstawicielami administracji rządowej, Federacji Sudańskich Izb Przemysłowo-Handlowych, Agencji ds. Inwestycji Zagranicznych oraz innych organizacji otoczenia biznesu.

 

W ramach w/w programu zapewniamy realizację programu merytorycznego jw. oraz obsługę uczestników wyjazdu (przelot Warszawa – Chartum – Warszawa), transport lokalny, wizy, ubezpieczenie, tłumacza, opiekę organizatorów ze strony KIG oraz zniżkową rezerwację hotelową).

 

Na rynku sudańskim istnieje duże zapotrzebowanie na następujące produkty i usługi:

 

  • Maszyny rolnicze do uprawy i zbioru roślin;
  • Maszyny dla przetwórstwa rolno spożywczego;
  • Maszyny do opakowań;
  • Art. Spożywcze / w tym art. dla niemowląt;
  • Maszyny dla przemysłu wydobywczego;
  • Energetyka / w tym małe elektrownie;
  • Utylizacja odpadów w miastach;
  • Artykuły medyczne i opatrunkowe;
  • Sprzęt medyczny i artykuły opatrunkowe, farmaceutyki.

 

Licząc na Państwa zainteresowanie i udział w powyższym przedsięwzięciu, prosimy o przesłanie wstępnego zgłoszenia uczestnictwa w misji przez formularz rejestracyjny, co umożliwi nam przekazanie Państwu w najbliższych dniach dalszych informacji organizacyjno-finansowych, związanych z udziałem w misji.

 

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z notatką i materiałami z Forum Biznesowego poświęconego Sudanowi, jakie odbyło się w KIGu 10 maja br.

 

Kontakt:

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA – Biuro Współpracy z Zagranicą

Agnieszka Salamończyk, asalamonczyk@kig.pl, Tel. 22 / 6309773

Bartłomiej Nersewicz, bnersewicz@kig.pl, Tel. 22 / 6309686