.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum Biznesu Polska-Malta - Warszawa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-05-14 14:17:57
aktualności, forum, malta

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają na "Biznes Forum Polska – Malta” z udziałem Minister Jadwigi Emilewicz i Ministra Chrisa Cardony. Forum odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 r. godz. 12.00-15.30 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala im. G. Gęsickiej (wejście od ulicy Wspólnej 2/4).

Ze strony maltańskiej w Biznes Forum i spotkaniach b2b uczestniczyć będzie grupa 14 firm zainteresowanych współpracą z Polską z następujących branż: logistyka, IT, meble, branża mechaniczna i inżynieryjna, branża finansowa, branża medyczna, farmaceutyczna.

 

Lista firm maltańskich oraz ich zainteresowania dot. polskich partnerów w załączeniu.

 

Maltańska gospodarka, ze względu na swoje rozmiary i położenie geograficzne, jest silnie uzależniona od czynników zewnętrznych. Do głównych sektorów napędzających gospodarkę maltańską należą: turystyka, usługi finansowe, przemysł farmaceutyczny, produkcja maszyn i urządzeń, przemysł lotniczy i stoczniowy, produkcja filmowa, online gaming, sektor farmaceutyczny i usługi edukacyjne.
Wśród silnych stron maltańskiej gospodarki wymienia się jej stabilność gospodarczą i polityczną, przyjazny system podatkowy oraz dobrze wykwalifikowane zasoby ludzkie.

 

Zainteresowanych udziałem w Forum Biznesu oraz spotkaniach B2B z maltańskimi firmami prosimy o rejestracje on line i wybór partnerów maltańskich do indywidualnych spotkań (prosimy o zaznaczenie wybranych firm w formularzu).

 

REJESTRACJA FORUM POLSKA-MALTA

 

Kontakt:

Krajowa Izba Gospodarcza

Elżbieta Wojtas , tel 22 63 09 752, e-mail: ewojtas@kig.pl

Bartek Nersewicz, tel 22 63 09 686 e-mail: bnersewicz@kig.pl
Pliki do pobrania

Maltese Delegation to Poland for B2B meetings Participation Listversion 2018 05 12-1
pdf | 360.96 KB
Pobierz