.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy lubuskie firmy!!! Misje gospodarcze do Rumunii - rekrutacja uzupełniająca.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-04-30 15:55:11
aktualności

Urząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w misji gospodarczej do Rumunii, która odbędzie się w dniach 10-14 czerwca br.

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020, w okresie:

  1. Misja do Rumunii (Bukareszt, Kluż-Napoka), 10 – 14 czerwca 2018 r.

 

Zapewniamy kompleksowo: program merytoryczny (w tym giełdy kooperacyjne B2B oraz spotkania z przedstawicielami organizacji okołobiznesowych), usługę tłumaczenia, materiały promocyjne, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, transport lotniczy (w tym wewnętrzny) i osobowy, itp.

 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 1.700 zł netto.

 

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail coi@lubuskie.pl lub coie@lubuskie.pl formularza zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (zał. nr 2).

 

Termin rekrutacji: do 13 kwietnia 2018 r. do godziny 23:59.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail coie@lubuskie.pl lub telefonicznie 68 45 65 487, 68 45 65 462.
Pliki do pobrania

PPEPLzalnr1-formularz-zgloszeniowy po zmianach-
doc | 740 KB
Pobierz