.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIrak w kontekście ustaleń Międzynarodowej Konferencji na Rzecz Odbudowy Kraju Perspektywy dla polskich przedsiębiorców

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-03-05 12:31:13
aktualności

Krajowa Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza na konferencję „Irak w kontekście ustaleń Międzynarodowej Konferencji na Rzecz Odbudowy Kraju - Perspektywy dla polskich przedsiębiorców”, która odbędzie się 14 marca 2018 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

Konferencja będzie doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną sytuacją polityczno-gospodarczą Iraku, szczególnie w kontekście Międzynarodowej Konferencji na Rzecz Odbudowy Iraku, jaka odbyła się w lutym br. w Kuwejcie. Wynikiem tej Konferencji było zadeklarowanie przekazania na odbudowę zniszczeń powstałych w wyniku wojny z Państwem Islamskim w sumie ok. 30 mld dolarów w różnej formie.

 

Podczas Konferencji będzie okazja do zapoznania się ze specyfiką rynku irackiego i konkretnymi wskazówkami dla przedsiębiorców na temat możliwości uczestnictwa w odbudowie Iraku. Wśród panelistów znajdą się m.in: P. Asaad Abu Gulal - Ambasador Iraku w Polsce, P. Stanisław Smoleń - wieloletni dyplomata w państwach Bliskiego Wschodu i polski Chargé d’affaires w Iraku, oraz eksperci pionów ekonomicznych MSZ i MIiR zajmujący się rynkiem irackim, a także przedstawione zostanie „Successful Story” irackiego przedsiębiorcy działającego na obu rynkach. Konferencja odbędzie się 14 marca 2018 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie przy ul. Trębackiej 4 w godzinach 10:00–12:30. Początek rejestracji przewidziany na godz. 9:30.
 
 
Prosimy o wcześniejszą rejestrację do 8 marca poprzez: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
 
Konferencja w całości w języku polskim
 
KONTAKT:
Maria Nowakowska, e-mail: mnowakowska@kig.pl, tel: 22 630 97 83
Bartłomiej Nersewicz, e-mail: bnersewicz@kig.pl, tel:22 630 96 86