.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na spotkanie biznesowe i rozmowy b2b organizowane w związku z posiedzeniem Komitetu Koordynacyjnego ds. rozwoju międzynarodowej trasy „Południe-Zachód”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-03-05 10:56:32
aktualności,

Krajowa Izba Gospodarcza i PKP SA zapraszają na spotkanie biznesowe i rozmowy b2b organizowane w związku z posiedzeniem Komitetu Koordynacyjnego ds. rozwoju międzynarodowej trasy „Południe-Zachód”.

Trasa „Południe-Zachód” ma pozwolić na wykorzystanie transportu kolejowego na użytek wymiany gospodarczej z z Indiami, Pakistanem oraz Iranem i innymi państwami Zatoki Perskiej. Więcej informacji: http://southwest.today

 

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych realizacją przewozów trasą „Południe-Zachód” (eksport/import z Azerbejdżanu, Gruzji, Iranu i Ukrainy) oraz firmy zainteresowane tematyką wydarzenia.

 

Spotkanie odbędzie się 14 marca 2018 r. w Warszawie w Hotelu Sheraton. Rozpoczęcie o godzinie 12:00

 

12:00 – 14:00 Spotkanie biznesowe (część merytoryczna) – prezentacja kolei. (Kierownictwo kolei Republiki Azerbejdżanu, Republiki Gruzji, Islamskiej Republiki Iranu, Ukrainy i Rzeczypospolitej Polskiej) (tłumaczenie polsko – angielsko - rosyjskie)

15:00 – 17:00 Indywidualne spotkania biznesowe - dwustronne rozmowy przedstawicieli i firm (bez tłumaczenia)

 

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o rejestrację do dnia 7 marca do godz. 12:00 poprzez

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

* Rejestracja nie jest jednoznaczna z udziałem w wydarzeniu, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Uprawnieni do udziału są ci uczestnicy, którzy otrzymają e-mail z potwierdzeniem udziału. Potwierdzenie rejestracji i udziału otrzymają Państwo mailowo po weryfikacji do dnia 9 marca 2018 r.

 

Kontakt:

Monika Sasiak

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG

tel. 22 630 97 23

e-mail: msasiak@kig.pl

 

Bartłomiej Nerserwicz

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG

tel. 22 630 96 86

e-mail: bnersewicz@kig.pl