Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy lubuskie firmy!!! Misje gospodarcze do Wielkiej Brytanii, Francji i Rumunii - rekrutacja rusza.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-03-26 11:12:25
aktualności, misje gospodarcze, wielka brytania, francja, rumunia

Urząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w misjach gospodarczych do Wielkiej Brytanii, Francji i Rumunii, które odbędą się na przełomie maja i czerwca.

Misje organizowane są w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020, w okresach:

  1. Misja do Francji (Paryż), 4 – 9 czerwca 2018 r.
  2. Misja do Rumunii (Bukareszt, Kluż-Napoka), 11 – 16 czerwca 2018 r.
  3. Misja do Wielkiej Brytanii (Londyn), 20 - 25 maja 2018 r.

 

Zapewniamy kompleksowo: program merytoryczny (w tym giełdy kooperacyjne B2B oraz spotkania z przedstawicielami organizacji okołobiznesowych), usługę tłumaczenia, materiały promocyjne, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, transport lotniczy i osobowy, itp.

 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 1.500 zł netto.

 

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail coi@lubuskie.pl lub coie@lubuskie.pl formularza zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (zał. nr 2).

 

Termin rekrutacji: do 13 kwietnia 2018 r. do godziny 23:59.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail coie@lubuskie.pl lub telefonicznie 68 45 65 487, 68 45 65 462.

Pliki do pobrania

zalnr1-formularz-zgloszeniowy po zmianach-
doc | 740 KB
Pobierz
Regulamin rekrutacji po zmianach
doc | 751 KB
Pobierz
zalnr3umowaodofinansowaniedeminimis
doc | 227.5 KB
Pobierz
PPEPLzał. nr 2
xlsx | 81.79 KB
Pobierz