Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZAPRASZAMY LUBUSKIE FIRMY NA MISJĘ DO HISZPANII - MURCJA - BARCELONA - ALIMENTARIA 2018 - REKRUTACJA DO 9 marca br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-03-05 12:55:22
aktualności, targi, hiszpania, alimentaria, branża spożywcza, horeca, wyposażenie hoteli, wyposażenie restaruacji, 2018, lubuskie

Zapraszamy lubuskie firmy z branży spożywczej, HoReCa oraz wyposażenia hoteli i restauracji do udziału w misji gospodarczej do Hiszpanii w dniach 15-19 kwietnia 2018 r. Misja organizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, towarzyszy jej m.in. uczestnictwo w międzynarodowych targach ALIMENTARIA 2018 w Barcelonie, które zaliczają się do najważniejszych wydarzeń branży spożywczej i hotelarskiej na świecie oraz wizyta w regionie Murcja.

Targi ALIMENTARIA 2018 odbywają się w Barcelonie co dwa lata i są to najważniejsze targi spożywcze w Hiszpanii i jedne z najważniejszych na świecie. Wystawa skierowana jest do producentów, dystrybutorów, importerów i eksporterów wszystkich produktów z branży spożywczej oraz z branż wspierających (wyposażenia kuchni, meble itp.). Patronat nad targami sprawują między innymi ministerstwo rolnictwa, rząd Katalonii i Hiszpański Instytut Handlu Zagranicznego.

 

Proponowane punkty programu:

  • udział w międzynarodowych targach Alimentaria 2018 w Barcelonie;
  • udział w Hub Alimentaria - międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej;
  • spotkania z przedstawicielami polskiej placówki dyplomacji gospodarczej;
  • Seminaria i spotkania B2B z przedsiębiorcami w rożnych regionach Hiszpanii: w Barcelonie i w Murcji;
  • spotkania z instytucjami wspierającymi przedsiębiorców, np.: Izbą Przemysłowo- Handlową, stowarzyszeniem hotelarzy / rynkiem hurtowym / branżowym klastrem (Katalonia Clusters) (w zależności od profilu uczestników misji).

 

Zapewniamy również kompleksowo: usługę tłumaczenia, hiszpańskojęzyczne materiały promocyjne, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, transport lotniczy i osobowy itp.

 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 1.500 zł netto.

 

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail coi@lubuskie.pl lub coie@lubuskie.pl formularza zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (zał. nr 2).

 

Termin rekrutacji: do 9 marca 2018 r. do godziny 23:59.

 

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych”. Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

 

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niewyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel: 68 456 53 31, tel: 68 456 54 25 lub email: coie@lubuskie.pl, coi@lubuskie.pl.

 

Informacje o innych misjach pod adresem: lubuskie.pl/misje-zagraniczne

 

Do pobrania: