Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na spotkanie informacyjne pn. „CHARAKTERYSTYKA RYNKU ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH – SKUTECZNA STRATEGIA EKSPORTOWA” - Zielona Góra, 24 października 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2017-10-02 12:48:04
aktualności, spotkanie informacyjne

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - „Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów”, serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne w zakresie rozwoju eksportu i inwestycji za granicą dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego pt.: „CHARAKTERYSTYKA RYNKU ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH – SKUTECZNA STRATEGIA EKSPORTOWA”.

Termin: 24.10.2017 r. w godz. 10.00-14.00

Miejsce spotkania: Hotel Qubus, ul. Ceglana 14a, Zielona Góra.

PROWADZĄCY SZKOLENIE: Zbigniew Popowski, International MBA

 

Ukończył handel międzynarodowy na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada również dyplom międzynarodowych, podyplomowych studiów MBA certyfikowany przez Free University of Brussels, University of Antwerp i Bergische Universitat Wuppertal. Uczestniczył w kursie menadżerskim prowadzonym przez wykładowców z Canadian International Management Institute w kooperacji z Harvard Business School.

 

Specjalista z zakresu zabezpieczania i finansowania handlu międzynarodowego z 20-letnią praktyką w bankowości i finansach. Współorganizator i partner zagranicznych misji gospodarczych polskich przedsiębiorstw w kooperacji z m.in. Ministerstwem Gospodarki, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Krajową Izbą Gospodarczą oraz Ośrodkiem Dialogu i Analiz ThinkTank. Zajmuje się doradztwem w zakresie handlu zagranicznego, zarządzania ryzykiem walutowym oraz ryzykiem inwestycji. Pracował na stanowiskach kierowniczych i specjalistycznych w takich instytucjach jak: HSBC, EY, BNP Paribas, Dresdner Bank, Fortis Bank, BGK oraz Citibank.

SZKOLENIE KIEROWANE JEST M. IN. DO: Specjalistów z działów eksportu, handlu, sprzedaży i marketingu. Szkolenie może być też przydatne wszystkim innym pracowników zaangażowanym pośrednio lub bezpośrednio w proces inwestycyjny, w proces zakupów związanych z kontraktami eksportowymi dotyczącymi ZEA.

 

Korzyści z udziału w spotkaniu informacyjnym:

  • minimum 4 h zajęć prowadzonych przez eksperta - praktyka
  • komplet materiałów szkoleniowych
  • konsultacje indywidualne
  • zaświadczenie o udziale w spotkaniu

 

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

 

Eurofinance Training Sp. z o.o.
tel.: 22 830 13 40; tel. kom.: 609 124 124,
e-mail: szkolenia@efszkolenia.pl; lub coie@lubuskie.pl

http://www.efszkolenia.pl; www.lubuskie.trade.gov.pl

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

 

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszenia - ZEA
doc | 1,35 MB
Pobierz
Program spotkania ZEA
doc | 1,36 MB
Pobierz