.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na targi meblarskie w Rydze, 6-8 października 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2017-10-16 10:37:17
aktualności, targi

W dniach 6-8 października br. odbędą się w Rydze największe w regionie targi meblarskie „Baltic Furniture 2017”. W obecności najwyższych władz państwowych do stolicy Łotwy przyjadą liczni dostawcy, podwykonawcy, sprzedawcy i inni przedsiębiorcy szeroko rozumianego sektora meblarskiego. Ambasada RP w Rydze organizuje polskie stoisko informacyjne, na które zaprasza nieodpłatnie firmy, stowarzyszenia i inne polskie podmioty szeroko rozumianego sektora meblarskiego, które nie są jeszcze obecne na rynku łotewskim, ale chcą rozwinąć tu swoją działalność.

Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa (ok. 15m2) wyposażona w podstawowy sprzęt, tj. standy, stół, krzesła, TV.

 

Osoby zainteresowane wystawienie się na tych targach proszone są o przesłanie zgłoszenia z krótkim opisem własnej działalności do dnia 27 września na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl W przypadku dużego zainteresowania decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Więcej informacji o samych targach można znaleźć na stronie: http://www.bt1.lv/balticfurniture/eng/index.php