Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na spotkanie informacyjne pn. „RYNEK SKANDYNAWSKI – ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI EKSPORTOWEJ” - 29.09 br. - Zielona Góra

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2017-08-29 13:01:34
aktualności, spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym, pn. „RYNEK SKANDYNAWSKI – ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI EKSPORTOWEJ”, które odbędzie się 29.09.2017 r. w Zielonej Górze.

Termin: 29.09.2017 r. w godz. 10.00-14.00

Miejsce spotkania: Hotel Qubus, ul. Ceglana 14a, Zielona Góra.

 

Spotkanie prowadzone będzie przez Pana Łukasza Żaka - Prawnika, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od ponad 12 lat podejmuje działania wspierające polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Przez ponad dekadę zaangażowany w projekty Komisji Europejskiej wspierające rozwój firm na rynkach UE i EOG (Euro Info Centre i Enterprise Europe Network) realizowane przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. W ramach projektu EEN członek grupy sektorowej Services & Retail, w której współpracował z zagranicznymi partnerami w zakresie międzynarodowego rozwoju współpracy przedsiębiorstw na płaszczyźnie wymiany handlowej i usługowej. Aktywnie działa i wspiera przedsiębiorców w zakresie transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników, prawa pracy oraz budowania właściwych strategii eksportowych polskich firm.

 

Doradzał kilkudziesięciu firmom z sektora budowlanego, przemysłowego czy handlowego, skutecznie wspierając ich działalność na rynkach zagranicznych m.in. w takich krajach jak Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja czy Norwegia.

 

Korzyści z udziału w spotkaniu informacyjnym:

  • minimum 4 h zajęć prowadzonych przez eksperta - praktyka
  • komplet materiałów szkoleniowych
  • konsultacje indywidualne
  • zaświadczenie o udziale w spotkaniu

 

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

 

Eurofinance Training Sp. z o.o.
tel.: 22 830 13 40; tel. kom.: 609 124 124,
e-mail: szkolenia@efszkolenia.pl; lub coie@lubuskie.pl

http://www.efszkolenia.pl; www.lubuskie.trade.gov.pl
Pliki do pobrania

Formularz zgłoszenia - Skandynawia
doc | 1,35 MB
Pobierz
Program spotkania Skandynawia
doc | 1,35 MB
Pobierz