Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału 2017 BIO International Convention w San Diego, California (USA)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2017-04-27 10:23:05
aktualności, usa, biotechnologia

W imieniu Biotechnology Innovation Organization zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konwencji Biotechnologicznej, której tegoroczna edycja odbędzie się w San Diego w Kalifornii, w dniach 19-22 czerwca (http://convention.bio.org/).

Jest to największe coroczne wydarzenie w branży biotechnologii na świecie, przyciągające wielu liderów z branży B+R, prezesów firm oraz urzędników państwowych nie tylko z USA, ale również z innych krajów. W Konwencji  podczas trzech dni spotkań, sesji edukacyjnych i networkingowych udział bierze ok. 16 000 uczestników z ponad 70 krajów.

 

Organizatorzy sygnalizują duże zainteresowanie zacieśnieniem współpracy z Polską, nie tylko jako rynkiem zbytu dla amerykańskich produktów biotechnologicznych, ale również pod kątem bardziej zaawansowanych form współpracy pozwalających na wykorzystanie i komercjalizację osiągnięć polskich podmiotów działających w tym sektorze.

 

Organizatorzy Konwencji deklarują pomoc w opracowaniu indywidualnego programu wizyty oraz w nawiązaniu kontaktów z przedstawicielami firm biotechnologicznych. Istnieje dodatkowo możłiwość organizacji wizyty w siedzibie firm biotechnologicznych i instytutów badawczych w regionie południowej Kalifornii.

 

W przypadku pytań dotyczących Międzynarodowej Konwencji BIO 2017, zapraszamy do kontaktu z Hilary Stiss, tel. +1 202 747 6255 lub hstiss@bio.org.

 

Osobą do kontaktu w tej sprawie ze strony placówki jest p. Paweł Gębski, Radca, Kierownik Wydziału Ekonomicznego, pawel.gebski@msz.gov.pl; tel. +1 202 368 4057.