Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na Expo Astana 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2017-04-07 12:31:41
astana expo 2017, aktualności

Już za blisko dwa miesiące rozpocznie się Międzynarodowa Wystawa Astana EXPO 2017. Najważniejsze wydarzenia odbędą się we wrześniu. Na 6 zaplanowano Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze, które będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów gospodarczych nie tylko z Kazachstanem, ale z całym rejonem Azji Centralnej.

Przedsiębiorców lubuskich zainteresowanych eksportem swoich towarów do Kazachstanu, jak i udziałem w światowej wystawie Astana Expo 2017, w tym Forum, prosimy o kontakt coie@lubuskie.pl.

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lububskiego planuje we wrześniu 2017 r. organizację misji gospodarczej do Kazachstanu połączonej z udziałem w wydarzeniach towarzyszących światowej wystawie Astana Expo 2017, m.in. Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym.

 

Forum organizowane jest w uzgodnieniu z Kancelarią Prezydenta RP, Ministerstwem Rozwoju, PARP, Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju Kazachstanu, Narodowym Holdingiem Baiterec, Kaznex Invest, DAMU.


Kazachstan jest najważniejszym partnerem gospodarczym Polski w Azji Centralnej. Znaczenie Kazachstanu dla polskich firm wynika z jego strategicznego położenia (na szlaku prowadzącym z Chin do Europy), przynależności do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej, chłonności rynku wewnętrznego oraz szerokiego programu inwestycji publicznych.

Udział naszego kraju w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017 daje szansę na pogłębienie polsko-kazachskiej współpracy gospodarczej zarówno w obszarze handlu, jak i wzajemnych inwestycji.