Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZAPROSZENIE do udziału w spotkaniu z przedstawicielami krajów MIC - Szkolenie UNIDO pt. „Future of Manufacturing” - Polska/Chlewiska - 18 października br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-09-28 09:32:34
aktualności, spotkanie biznesowe

W październiku 2016 r., grupa wysokich rangą przedstawicieli krajów o średnim dochodzie i delegatów z Polski będzie przebywała w Polsce, gdzie weźmie udział w debatach nt.:„Future of Manufacturing”, organizowanych przez UNIDO we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych I ministerstwem Rozwoju. Uprzejmie zapraszamy do udziału w wybranym elemencie tego wydarzenia, zaplanowanym na dzień 18 października br., który jest dedykowany przedstawicielom polskiego sektora prywatnego.

W tym dniu w godzinach: 17h45 – 19h00, zaplanowane zostało spotkanie uczestników szkolenia z przedstawicielami polskich firm w formie popołudniowego koktajlu networkingowego.

Zainteresowane polskie firmy (maksymalnie 30 osób – stąd prośba o delegowanie jednego przedstawiciela firmy) będą miały możliwość zrealizowania indywidualnych spotkań z wybranymi przedstawicielami MICs. Rozmowy pomiędzy partnerami będą kontynuowane także podczas wspólnej kolacji.

Dodatkowo, organizatorzy ponoszą koszty zamówienia i opłacenia stanowisk wystawienniczych, z których mogliby skorzystać polscy przedsiębiorcy (ok. 10 stanowisk) - warunkiem jest zgłoszenie zainteresowania przez co najmniej 6 polskich firm.

Udział w spotkaniu B2G w dniu 18 października br. jest bezpłatny. Ponosicie Państwo jedynie koszty ew. zakwaterowania i dojazdu.

 

Zainteresowane firmy prosimy o zgłaszanie swoich przedstawicieli (nazwa firmy, nazwisko, imię, dane kontaktowe, email) na adres: w MSZ do p. Beaty Pich (Beata.Pich@msz.gov.pl) oraz w MR do p. Macieja Konarskiego (Maciej.Konarski@mr.gov.pl) (decyduje kolejność zgłoszeń).

 

Jednocześnie Prosimy też o informacje, czy jesteście Państwo zainteresowani przestrzenią wystawienniczą.

 
Pliki do pobrania

MSZ MR Zaproszenie do firm UNIDO-Chlewiska 0921
pdf | 513.42 KB
Pobierz