Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNowe kierunki latania? Wypełnij ankietę!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-09-16 11:39:14
aktualności, port lotniczy zielona góra/babimost

Lwów, Londyn, a może Oslo? Dokąd polecimy z Babimostu? Na regionalnych stronach Gazety Wyborczej (Zielona Góra, Gorzów Wlkp.) ruszyła ankieta internetowa, w której Lubuszanie mogą wypowiedzieć się na temat oczekiwanych kierunków latania z Babimostu. Ankieta to pięć pytań, których wypełnienie zajmie dosłownie minutę. Zapraszamy do udziału! Głosy można oddawać do końca września.

Ankieta znajduje się tutaj: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdgtSUNk5OCDYwRvr…/viewform

 

Ankieta ma udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące preferencji mieszkańców naszego regionu co do kierunków latania, zarówno jeśli chodzi o połączenia krajowe, jak i międzynarodowe. Pojawia się również pytanie o wakacyjne loty czarterowe, m.in. do Hiszpanii, Chorwacji, Włoch. Wyniki ankiety zostaną wzięte pod uwagę w rozmowach z potencjalnymi przewoźnikami lotniczymi, którzy mieliby świadczyć swoje usługi dla województwa lubuskiego.

 

Ankieta dostępna jest również na regionalnych stronach internetowych Gazety Wyborczej:

Zielona Góra: http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/1,35182,20694657,lwow-londyn-a-moze-oslo-dokad-polecimy-z-babimostu-wypelnij.html

Gorzów Wlkp.:http://gorzow.wyborcza.pl/gorzow/1,35212,20694657,lwow-londyn-a-moze-oslo-dokad-polecimy-z-babimostu-wypelnij.html

 

Ankieta także na funpage'u Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost:

https://www.facebook.com/IEG.EPZG/?ref=aymt_homepage_panel.


Informacja: Katarzyna Fedro - Wydział Portu Lotniczego