Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na Seminarium - Przegląd instrumentów wsparcia eksportu na globalnym rynku zamówień publicznych - Warszawa - 14 czerwca br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-06-02 11:00:53
aktualności, warszawa, seminarium, zamówienia publiczne

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) uprzejmie zapraszają na spotkanie z zakresu przetargów publicznych organizacji międzynarodowych, organizowane w dniu 14 czerwca br., w Warszawie.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli firm zainteresowanych aktywnym uczestnictwem w rynku zamówień publicznych zagranicznych i zamówień publicznych organizacji międzynarodowych. Celem debaty jest zaprezentowanie uczestnikom instrumentów wsparcia eksportu na globalnym rynku zamówień publicznych, w tym w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych przetargowych lub innych, do których przedłożenia zobowiązany jest oferent w toku międzynarodowego postępowania przetargowego. Założeniem seminarium jest jego praktyczny wymiar i możliwość indywidualnych konsultacji z prelegentami.

 

Program i formularz rejestracyjny w załączeniu.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 9 czerwca 2016 r., e-mailem mzp@parp.gov.pl lub faksem (0-22 432 70 46).

 

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 
Pliki do pobrania

ProgramSmolnaIF14 06 2016
pdf | 654.4 KB
Pobierz
FormularzseminariumSmolnaIF14 06 2016
docx | 131.53 KB
Pobierz