Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLwow - Targi Obrobka Drewna - spotkania B2B - 2 czerwca 2016 r

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-05-16 16:02:56
aktualności, spotkania b2b

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zaprasza przedstawicieli firm polskich zainteresowanych rynkiem biomasy, oraz importem tego surowca z Ukrainy do wzięcia udziału w polsko-ukraińskich spotkaniach B2B poświęconych tematyce biomasy.

Spotkania B2B odbędą się 2 czerwca br. w sali konferencyjnej pawilonu wystawienniczego Piwdennyj EXPO, ul. Szczyrecka 36 we Lwowie, w godzinach 15.00 – 16.00 na terenie targów „Obróbka drewna”.

 

Zainteresowanych przedsiębiorców, prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniach B2B do 27 maja br. drogą elektroniczną na adres: kiev@trade.gov.pl z dopiskiem „B2B biomasa”, wypełniając załączoną tabelę informacyjną, zawierającą obok informacji i danych kontaktowych polskiej firmy profil ukraińskiego partnera do rozmów B2B. Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu WPHI w Kijowie: +38 044 279 12 98. Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny, należy jedynie zgłosić chęć uczestnictwa drogą elektroniczną.

 

Podczas powyższych targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zorganizuje własne stoisko informacyjno – promocyjne, na którym prezentować będzie ofertę polskich firm z rynku drzewnego, oraz informacje o polskiej gospodarce i możliwościach inwestowania na rynku polskim. Istnieje możliwość bezpłatnego wyeksponowania i rozdystrybuowania drukowanych materiałów reklamowych w języku ukraińskim lub angielskim firm polskich z rynku drzewnego na tym stoisku. Materiały te można przesyłać na adres WPHI w Kijowie lub przywieźć bezpośrednio na stoisko Wydziału we Lwowie.

 

 
Pliki do pobrania

Kopia Obrobka Drewna spotkanie B2B Lwow-1
xlsx | 11.4 KB
Pobierz