.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na misję gospodarczą do Erewania w dniach 17-18 maja 2016 r

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-05-06 08:57:35
aktualności, misja, armenia

Ministerstwo Rozwoju oraz Krajowa Izba Gospodarcza pragną zaprosić Państwa do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się w Erewaniu w dniach 17-18 maja 2016 r., w Armenii.

Misja gospodarcza odbędzie się w ramach wizyty polskiej delegacji rządowej pod przewodnictwem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki RP, Pana Radosława Domagalskiego-Łabędzkiego w Erewaniu w związku z V posiedzeniem Polsko-Armeńskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej.

Komponent biznesowy organizowany jest przy współpracy z Development Foundation of Armenia. Organizatorem wyjazdu grupy biznesowej jest Krajowa Izba Gospodarcza, wszystkie osoby zainteresowane udziałem w/w wydarzeniu prosimy o kontakt z p. Moniką Sasiak z Biura Współpracy z Zagranicą KIG, tel. 22 630 97 23, msasiak@kig.pl;

Organizator zapewnia pomoc w organizacji przelotu, zakwaterowania, transportu lokalnego itd. Firma planująca udział w seminarium/forum ponosi wszystkie koszty związane z pobytem w Armenii (przelot/ wylot, zakwaterowanie (grupowa rezerwacja w hotelu), transport w mieście, wpis do katalogu, ubezpieczenie i inne) zorganizowane grupowo przez KIG.

 

Firma planująca udział w seminarium/forum ponosi wszystkie koszty związane z pobytem w Armenii (przelot/ wylot, zakwaterowanie (grupowa rezerwacja w hotelu), transport w mieście, wpis do katalogu, ubezpieczenie i inne) zorganizowane grupowo przez KIG- cena wyjazdu zostanie podana Państwu w najbliższym czasie po ustaleniu wszystkich szczegółów organizacyjnych na miejscu.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w misji, prosimy o składanie potwierdzenia wraz z wypełnioną ankietą uczestnika ONLINE (w j. polskim oraz rosyjskim) nie później niż do dnia 9 maja 2016. Ankiety wszystkich polskich uczestników seminarium/ forum zostaną wydane w formie katalogu promocyjno – informacyjnego.

 

Prosimy o pilną REJESTRACJE ONLINE wszystkich zainteresowanych.