Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania informacyjne w Nowej Soli i Międzyrzeczu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-04-27 10:36:07
aktualności, spotkania informacyjne

W dniach 22 i 26 kwietnia br. w Nowej Soli oraz Międzyrzeczu Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów funkcjonujące w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego przeprowadziło kolejne spotkania informacyjne z cyklu "ZOSTAŃ LIDEREM EKSPORTU”.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów jest organizatorem cyklu 12 spotkań informacyjnych dla lubuskich eksporterów oraz wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozpoczęciem działalności eksportowej na spotkania informacyjne poświęcone planowaniu, organizowaniu i realizacji eksportu lub inwestycji poza granicami Polski oraz możliwościom wykorzystania funduszy unijnych w tym zakresie. Spotkania te odbywają się we wszystkich miastach powiatowych.

 

W spotkaniach obok przedstawicieli COIE udział wzieli eksperci / praktycy z zakresu budowania strategii eksportowej, promocji firm na rynkach zagranicznych, protokołu dyplomatycznego oraz rynków amerykańskich i niemieckich.

 

Dodatkowo, przedsiębiorcom została przedstawiona oferta Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego, natomiast Punkt Informacji o Funduszach Europejskich omówił możliwości pozyskania środków europejskich  z funduszy regionalnych i krajowych.