Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na konferencję: Lubuskie Fundusze Pożyczkowe i Poręczeniowe dobrym partnerem w biznesie - nowe możliwości, Zielona Góra 20 kwietnia 2016 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-04-12 14:57:39
aktualności, konferencja

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświęconej instrumentom finansowym pn. Lubuskie Fundusze Pożyczkowe i Poręczeniowe dobrym partnerem w biznesie – nowe możliwości, która odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2016 roku w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze (ul. Podgórna 7, Zielona Góra).

W imieniu Pani Elżbiety Anny Polak Marszałek Województwa Lubuskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświęconej instrumentom finansowym pn. Lubuskie Fundusze Pożyczkowe i Poręczeniowe dobrym partnerem w biznesie – nowe możliwości, która odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2016 roku w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze (ul. Podgórna 7, Zielona Góra).

 

Spotkanie ma na celu przybliżenie nowego podejścia do wsparcia inwestycji w ramach polityki spójności, które zgodnie z założeniami powinno w szerszym stopniu bazować na stosowaniu instrumentów zwrotnych. Będzie to również okazja do podsumowania działalności lubuskich funduszy pożyczkowych i poręczeniowych w ramach perspektywy 2007 – 2013 oraz do przedstawienia możliwości, które stwarzają w tym zakresie Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020 i krajowe programy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Konferencja skierowana jest do lubuskich przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, Radnych Województwa Lubuskiego, instytucji otoczenia biznesu oraz uczelni wyższych.

 

Licząc na przyjęcie zaproszenia, wyrażamy nadzieję, iż podczas spotkania będzie możliwość dyskusji na tematy związane z rozwojem potencjału gospodarczego naszego regionu.

 

Proszę o potwierdzenie swojego udziału do dnia 14 kwietnia 2016 roku na adres email: m.rosiak@region.zgora.pl lub pod numerem telefonu 68 329 78 27.

W załączeniu program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.

 

 
Pliki do pobrania

program
pdf | 7.15 MB
Pobierz
formularz zgłoszeniowy-konferencja FP 20 04 2016
docx | 4.26 MB
Pobierz