Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCykl 12 spotkań informacyjnych "ZOSTAŃ LIDEREM EKSPORTU” - Gorzów Wlkp.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-03-22 13:51:22
aktualności, spotkanie informacyjne, gorzów wlkp.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - Lubuskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza 31 marca br. lubuskich przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne pn.: „Świadczenie usług, handel i prowadzenie działalności gospodarczej w krajach skandynawskich”.

Przedsiębiorców zainteresowanych działalnością eksportową, chcących uzyskać praktyczne wskazówki w zakresie rozpoczęcia sprzedaży na rynkach zagranicznych zapraszamy na cykl spotkań organizowanych przez Lubuskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.

 

Na pierwsze spotkanie dotyczące  prowadzenia działalności gospodarczej w krajach skandynawskich zapraszamy 31 marca br. o godz. 10.00 do Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta,  ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem: www.szkolenia-polska.pl/lubuskie i www.lubuskie.coie.gov.pl

 

W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt pod nr tel. 883 813 456 lub

email: ewa.zdanowicz@szkolenia-polska.pl lub coie@lubuskie.pl

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGLOSZEŃ

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Pliki do pobrania

formularz zgłoszeniowy 31.03.2016 r. lubuskie
docx | 56.59 KB
Pobierz
program spotkania 31.03.2016 gorzów wielkopolski 1 1
docx | 48.4 KB
Pobierz