Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza na Międzynarodowe Targi HO.RE.CA 2016 - Ateny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-02-02 08:39:46
aktualności, targi, misja

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach organizuje firm polskich w związku z organizacją stoiska informacyjnego podczas Międzynarodowych Targów HO.RE.CA 2016, które odbędą się w dniach 12-15 luty 2016r. w Sali Wystawienniczej Metropolitan Expo w Atenach.

Uwzględniając napływające do WPHI w 2015 roku zapytania firm greckich o charakterze branżowym oraz wnioski z organizowanych spotkań biznesowych jak i analizę głównych produktów w imporcie Grecji z Polski w 2015 roku, można stwierdzić, że do perspektywicznych branż dla polskiego eksportu należą produkty rolno – spożywcze, w tym artykuły spożywcze typu HORECA. Na uwagę zasługuje fakt, iż w ostatnich latach Greccy przedsiębiorcy wykazują duże zainteresowanie produktami spożywczymi z Polski. W warunkach kryzysu firmy greckie poszukują partnerów mogących zaoferować korzystniejsze finansowo oferty na produkty importowane do Grecji.

 

W zwiążku z powyższym Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach organizuje misję gospodarczą połączoną z udziałem w Międzynarodowych Targów HO.RE.CA 2016, które odbędą się w dniach 12-15 luty 2016r. w Sali Wystawienniczej Metropolitan Expo w Atenach.

 

Koszty uczestnika misji obejmują: ceny biletów lotniczych, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia (ceny hoteli w Atenach nie przewyższają cen hoteli w Polsce.

Koszty WPHI Ateny obejmują: koszty związane z organizacją spotkań, tłumaczeń, wynajęcia sal, sprzętu audio-wizualnego, transportu itp. podczas targów oraz spotkań B2B.

 

 

Targi HORECA obejmują cały zakres hotelarstwa i gastronomii między innymi: napoje, artykuły spożywcze, jednocześnie stanowią one także doskonałą okazją do promocji polskich producentów sprzętu oraz wyposażenia restauracji i hoteli. Grecja posiadająca ponad 10 tys. hoteli jest dużym importerem sprzętu i wyposażenia hoteli i restauracji. Są to największe tego typu targi na Bałkanach.  W roku ubiegłym zgromadziły one ponad 520 wystawców jak i 200 tys. odwiedzających.

 

Jeżeli działalność Państwa firmy jest związana tematycznie z tymi targami, zapraszamy do udziału, a także do odwiedzenia stoiska Wydziału (hall 4, stand C27). Firmy, które nie zdecydują się na organizację samodzielnego stoiska zapraszamy do nadsyłania na adres Wydziału materiałów promocyjnych, prospektów, katalogów, materiałów na CD i DVD. Materiały te będą bezpłatnie dystrybuowane na stoisku.

 

Więcej informacji (w j. angielskim) na temat targów HORECA znajdziecie Państwo pod linkiem: www.horecaexpo.gr/?lang=en

 

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Wydziałem:

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej
w Atenach

Skra 10,
155 62 Holargos
Ateny, Grecja

tel: (+30) 210 6770248
fax: (+30) 210 6721952
athens@trade.gov.pl
www.greece.trade.gov.pl

 

(wphi)