Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na konferencję 9.12.2015 nt.: Bułgaria i Rumunia – Rynki współpracy dla polskiego biznesu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2015-12-01 09:47:49
aktualności, konferencja

Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza, Stowarzyszenie Eksporterów Polskich zapraszają na międzynarodową konferencję pod patronatem Ministra Gospodarki nt.: Bułgaria i Rumunia – Rynki współpracy dla polskiego biznesu.

 Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2015 roku w sali konferencyjnej IBRKK, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 87 w godzinach 9:30-15:00. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w konferencji (udział bezpłatny).

Prosimy o potwierdzenie udziału rejestrując się na stronie konferencji  lub wysyłając e-mail na adres: ibrkk@ibrkk.pl

Instytut Badań Rynku Konsumpcji i Koniunktur,
Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa, tel./fax. (22) 628-55-85, www.ibrkk.pl

 

Konferencja adresowana jest głównie do polskich przedsiębiorców z małych i średnich firm, zainteresowanych podjęciem bądź rozszerzeniem współpracy gospodarczej z podmiotami gospodarczymi działającymi na rynkach Bułgarii i Rumunii oraz do przedstawicieli instytucji współpracujących z biznesem.

Wśród głównych celów konferencji należy wymienić:

  • nabycie przez naszych przedsiębiorców wiedzy na temat rynków bułgarskiego i rumuńskiego, w tym dotyczące potencjału gospodarczego obu rynków, warunków dostępu do tych rynków dla polskich eksporterów i inwestorów, warunków prowadzenia działalności gospodarczej, a także możliwości nawiązywania kontaktów z partnerami z wymienionych krajów,
  • zapoznanie się z możliwościami i rodzajami wsparcia ze strony instytucji centralnych, np. MG, MRiRW, PARP,
  • podzielenie się praktyczną wiedzą (doświadczeniami) przez polskie firmy już działające na wymienionych rynkach, w szczególności wiedzą dotyczącą zarówno rozpoczynania działalności gospodarczej, jak i współpracy z partnerami z obu rynków,
  • przedstawienie perspektywicznych kierunków współpracy Polski z Bułgarią i Rumunią,
  • umożliwienie polskim przedsiębiorcom bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami ambasad obu krajów w Polsce oraz z naszymi radcami handlowymi z Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji w Sofii i Bukareszcie, a także z przedstawicielami polskich firm, które już posiadają doświadczenie w eksporcie towarów bądź w realizacji inwestycji bezpośrednich w Bułgarii i Rumunii.

Więcej: http://ibrkk.pl/conference/70