Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja do Chin połączona z udziałem w Poland-China Trade and Investment Forum w Szanghaju oraz Forum Gospodarczym podczas Szczytu Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin ("16+1") w Suzhou

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2015-11-06 12:13:12
aktualności, misja, chiny

W związku z planowaną wizytą Prezydenta RP w Chińskiej Republice Ludowej oraz uczestnictwem polskiej delegacji na Szczycie Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin („16+1”) w Suzhou, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Ministerstwo Gospodarki RP, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają zainteresowane firmy do uczestnictwa w misji gospodarczej.

Uczestniczące w misji firmy wezmą udział w „Poland-China Trade and Investment Forum” w Szanghaju (23 listopada 2015 r.), a także w Forum Gospodarczym towarzyszącym Szczytowi Szefów Rządów Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin („16+1”) w Suzhou (24-25 listopada 2015 r.). „Poland-China Trade and Investment Forum” organizowane jest we współpracy z Shanghai Commission of Commerce, China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) oraz Development Research Center of the State Council of China (DRC).


Oferta udziału w misji gospodarczej adresowana jest w szczególności do firm
i instytucji z następujących branż: chemiczna i farmaceutyczna, ICT, lotnicza, infrastruktura i energetyka, przetwórstwo spożywcze, maszyny górnicze, zielone technologie, finanse i bankowość. Dodatkowe informacje dotyczące agendy Forów w Szanghaju i Suzhou oraz informacje praktyczne dla uczestników będą wkrótce dostępne pod adresem www.gochina.gov.pl/misja_Prezydent


Przedstawicieli firm oraz organizacji zainteresowanych wzięciem udziału w misji gospodarczej prosimy o rejestrację za pośrednictwem strony internetowej www.gochina.gov.pl/Prezydent_Chiny_2015.

 

Jednocześnie planujemy przygotowanie katalogu firm polskich w j. chińskim, dlatego prosimy o skrupulatne uzupełnienie formularza elektronicznego.

 

Zainteresowanych udziałem w misji gospodarczej, prosimy o kontakt
z osobami zajmującymi się koordynacją wydarzenia: Panem Wojciechem Chatysem (e-mail: wojciech_chatys@parp.gov.pl telefon: 22- 432 71 02, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) oraz Panem Wojciechem Piwowarskim (e-mail: wojciech.piwowarski@paiz.gov.pl , telefon: 22 – 334 98 50 , Polska Agencja Informacji iInwestycji Zagranicznych).
Pliki do pobrania

Misja do ChinZaproszenie dla firm i instytucji
docx | 193.91 KB
Pobierz
Draft Agenda of China-CEEC EconomicTrade Forum
doc | 38.5 KB
Pobierz
Misja do ChinZaproszenie dla firm i instytucji
docx | 193.91 KB
Pobierz