Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuXI Polsko Saksońskie Forum Gospodarcze - Drezno, 2 grudnia 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2015-11-03 14:16:08
aktualności, it,

Zapraszamy przedsiębiorców z branży IT woj. Lubuskiego do udziału w XI POLSKO-SAKSOŃSKIM FORUM GOSPODARCZYM, które odbędzie się w środę 2 grudnia 2015r. w Steingenberger Hotel de Saxe w Dreźnie. Tegoroczne Forum dedykowane jest branży IT, a tematem przewodnim Forum jest „IT – klucz rozwoju”.

Współczesna rewolucja cyfrowa w gospodarce, administracji oraz społeczeństwie stawia sąsiedzkie regiony Saksonii i Polski przed podobnymi wyzwaniami. Samorządy po obu stronach granicy pracują nad stworzeniem założeń koniecznych do dalszego procesu digitalizacji we wszystkich obszarach. Forum organizowane jest wspólnie przez Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu, Saksońską Agencję Wspierania Gospodarki, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Ministerstwo Gospodarki RP.

 

Celem tegorocznego forum jest stworzenie platformy współpracy dla innowacyjnych firm informatycznych z obu regionów. Forum służy nawiązaniu kontaktów kooperacyjnych pomiędzy polskimi i saksońskimi przedsiębiorcami, wymianie informacji o planowanych projektach informatycznych, oraz poszerzaniu wiedzy na temat aktualnych dążeń potencjalnych partnerów. Idealną okazją do nawiązania i intensyfikacji kontaktów biznesowych będzie planowany podczas Forum Bussines-Speed-Dating i spotkanie Get-together.

 

Zgłoszenie udziału w Forum następuje poprzez wysłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do piątku 13 listopada br. na adres justyna.mlynarz@umwd.pl, oraz dodatkowo poprzez wypełnienie online wymaganych informacji o firmie/instytucji na stronie: http://goo.gl/forms/5IDTMPM6zg

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum. Udział w Forum jest bezpłatny.

 

Dalsze informacje znajdą Państwo pod adresem:

www.umwd.dolnyslask.pl/gospodarka lub www.invest-in-saxony.de/forum_pl
Pliki do pobrania

XI ForumzgloszeniePL
pdf | 187.35 KB
Pobierz
PROGRAM FORUM 2.12.2015
pdf | 257.45 KB
Pobierz