Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDni przedstawicieli Handlowych w Niemczech

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2015-10-26 09:11:22
aktualności, b2b

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Dniu Przedstawicieli Handlowych organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Bielefeld oraz w Düsseldorfie.

W dniu 2 listopada 2015 r. WPHI Kolonia bierze udział w Międzynarodowym Dniu Przedstawicieli Handlowych organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Bielefeld, a w dniu 30 listopada 2015 r. w analogicznej imprezie organizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Düsseldorfie. W spotkaniach uczestniczą przedstawiciele handlowi z obszaru działania obu wymienionych izb, którzy są zainteresowani reprezentowaniem zagranicznych producentów i dystrybucją ich produktów na rynku niemieckim.

 

Na stoisku promocyjno-informacyjnym Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przedstawi oferty firm polskich zainteresowanych posiadaniem przedstawiciela handlowego na terenie Niemiec.

 

Firmy zainteresowane posiadaniem przedstawiciela handlowego na terenie Niemiec proszone są o pilne przesłanie mailem swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, osoba kontaktowa, adres, nr telefonu, email, strona www, krótki opisu profilu działalności i oferty firmy w języku niemieckim) oraz o ewentualne przesłanie pocztą tradycyjną ok. 20 sztuk katalogów firmy w języku niemieckim lub angielskim na adres Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii:

 

Generalkonsulat der Republik Polen

Abteilung für Handel und Investitionen

An der Alteburger Mühle 6,

50968 Köln

 

W razie pytań prosimy o kontakt: email: maciej.szmidt@trade.gov.pl lub tel. 0049 221 349958.