Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuinternetowe szkolenia oraz konsultacje dla przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem amerykańskim

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2015-10-19 12:47:57
usa

Internetowe szkolenia dla przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem amerykańskim oraz telefoniczne, bezpłatne konsultacje z amerykańskim prawnikiem Ewą Bindek (konsultacje w języku polskim) dla polskich firm zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA.

Od listopada 2015 r. WPHI w Nowym Jorku uruchamia telefoniczne, bezpłatne konsultacje z amerykańskim prawnikiem Ewą Bindek (konsultacje w języku polskim) dla polskich firm zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA.

 

Telefoniczne konsultacje prawne odbywać się będą w pierwszą środę każdego miesiąca w godzinach 9 - 11 czasu nowojorskiego pod tel. +1 (212) 370 53 00. W celu zarejestrowania się na konsultację prosimy o wysłanie maila na adres newyork@trade.gov.pl wskazując tytuł: dyżur prawnika, a w treści maila podając nazwę firmy, przedmiot działalności, branżę i temat rozmowy. Pierwszy dyżur prawnika odbędzie się 4 listopada 2015 r.

 

Ewa Bindek świadczy pomoc prawną przy sporządzaniu i negocjowaniu umów handlowych dla podmiotów gospodarczych i specjalizuje się w prawie handlowym w zakresie fuzji i przejęć, private equity, finansowania inwestycji, prawie nieruchomości oraz obsłudze prawnej inwestycji zagranicznych w USA.

 

Dodatkowo, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku organizuje cykliczne szkolenia dotyczące wchodzenia polskich firm na amerykański rynek.

 

Serdecznie zapraszamy.