Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie - Kapitał dla rozwoju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2015-10-09 10:14:44
aktualności, spotkanie

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Marszałek Województwa Lubuskiego zapraszają na spotkanie „Kapitał dla rozwoju” pod patronatem Ministerstwa Skarbu Państwa. Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców i samorządów zainteresowanych finansowaniem rozwoju z wykorzystaniem środków z perspektywy unijnej 2014-2020 przy wsparciu instrumentów rynku kapitałowego.

„Kapitał dla rozwoju” to cykl 16 spotkań regionalnych dotyczących finansowania rozwoju firm i samorządów ze środków unijnych przy wsparciu rynku kapitałowego i innych form dofinansowania. Projekt jest realizowany od maja do listopada 2015 r. w największych miastach Polski.

Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się m.in. jakskutecznie pozyskać dotacje w nowej perspektywie unijnej 2014-2020 oraz jak firmy i samorządy mogą zdobyć środki na rozwój poprzez rynek kapitałowy.

Na potrzeby projektu powstał analityczny raport otwarcia „Rynek kapitałowy jako narzędzie finansowania rozwoju polskich regionów” przedstawiający wkład giełdy we wspieranie rozwoju przedsiębiorstw, pozyskiwanie kapitału, tworzenie miejsc pracy, a także budowę pozytywnego wizerunku notowanych spółek.

 

Spotkanie odbędzie się 21 października 2015 o godz. 12:00
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Sala Kolumnowa Sejmiku Województwa Lubuskiego
ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra

 

Wstęp wolny
Spotkanie zakończy się koktajlem.

Więcej informacji i rejestracja: www.gpw.pl/kdr
Pliki do pobrania

zaproszeniea4zielonagora2
pdf | 1.46 MB
Pobierz
RaportPwCRynekkapitalowy
pdf | 3.16 MB
Pobierz