Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWyjazd Studyjno-Szkoleniowy do Nowego Jorku i Waszyngtonu na temat: „WODA I ENERGIA – CHROŃMY ZASOBY ZIEMI”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-09-25 11:58:21
aktualności

W imieniu Polsko-Hiszpańskiej Fundacji Współpracy i Rozwoju uprzejmie zapraszam do udziału w Wyjeździe Studyjno-Szkoleniowym do Nowego Jorku i Waszyngtonu na temat: „WODA I ENERGIA – CHROŃMY ZASOBY ZIEMI” Program wyjazdu przewiduje, w dniach od 4 do...

W imieniu Polsko-Hiszpańskiej Fundacji Współpracy i Rozwoju uprzejmie zapraszam do udziału w Wyjeździe Studyjno-Szkoleniowym do Nowego Jorku i Waszyngtonu na temat:

„WODA I ENERGIA – CHROŃMY ZASOBY ZIEMI”

Program wyjazdu przewiduje, w dniach od 4 do 11 grudnia, spotkania i konsultacje w Organizacji Narodów Zjednoczonych, w naszym przedstawicielstwie przy ONZ oraz Ambasadzie RP w Waszyngtonie na temat programów stanu, eksploatacji i ochrony światowych zasobów wody i energii pozyskiwanej ze źródeł konwencjonalnych.

Przedmiotem rozmów w firmach i korporacjach amerykańskich będą również zagadnienia dotyczące inwestycji w odnawialne źródła energii – w aspektach: prawno-ekonomicznych, społecznych oraz oddziaływania na środowisko naturalne.

Kartę zgłoszenia udziału prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres fundacja@imfib.com lub faksem na numer 22 114 81 71. W przypadku pytań proszę o bezpośredni telefon 882 122 148.

Z uwagi na konieczność uzyskania wizy do USA prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do 8 października.


Jarosław Supera

Prezes Fundacji
Pliki do pobrania

OFERTA - Wyjazd studyjno-szkoleniowy do USA - Nowy Jork i Waszyngton
doc | 9.26 MB
Pobierz
KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU Woda i Energia - chrońmy zasoby Ziemi 4-11 grudnia Waszyngton Nowy Jork
doc | 43 KB
Pobierz