Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w Dniu Informacyjnym dla Dostawców w Kopenhadze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-09-18 11:40:08
aktualności

Hovedstadens Letbane i Metroselskabet zapraszają potencjalnych dostawców, w tym również głównych wykonawców i podwykonawców, do udziału w spotkaniu pn. Dzień Informacyjny dla Dostawców, organizowanym w dniu 19 października w godz. 13.30-19.00...


Hovedstadens Letbane i Metroselskabet zapraszają potencjalnych dostawców, w tym również głównych wykonawców i podwykonawców, do udziału w spotkaniu pn. Dzień Informacyjny dla Dostawców, organizowanym w dniu 19 października w godz. 13.30-19.00 (adres: Metrovej 5, 2300 Kopenhaga S, Dania. Więcej szczegółowych informacji w jęz. angielskim znajduje się w załączonym zaproszeniu).

Obecnie Hovedstadens Letbane i Metroselskabet budują wspólnie ponad 50 stacji kolejowych i metra, które stworzą sieć połączeń wyznaczających nowe możliwości w Kopenhadze. W przygotowaniu jest m.in. studium budowy nowej linii/pierścienia kolejki między Lyngby i Ishøj oraz linii metra tworzącej rozgałęzienie w Sydhavn, mającej połączyć linie centralne Kopenhagi. Obydwa projekty są obecnie procedowane w ramach zamówień publicznych i będą realizowane w nadchodzącym roku.

Głównym celem przygotowywanego przez Hovedstadens Letbane i Metroselskabet spotkania, jest przedstawienie obydwu projektów w sposób atrakcyjny dla rynku. Dzień Informacyjny dla Dostawców stanowi okazję dla firm lokalnych i międzynarodowych do otrzymania niezbędnych informacji o wspomnianych projektach i jednocześnie umożliwi zadawanie pytań. Ponadto zainteresowane firmy będą mogły nawiązać bezpośredni kontakt z menadżerami oraz personelem realizującymi projekty.

Wszystkie zainteresowane firmy wzięciem udziału w spotkaniu, proszone są o elektroniczną rejestrację do dnia 7 października 2015 r. do godz. 12.00., poprzez wysłanie swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko oraz nazwa firmy) na adres: supplierinformationdav@m.dk.

Więcej informacji zob.:

http://www.dinletbane.dk/nyheder/nyhedsarkiv/invitation-to-supplier-information-day/


W przypadku ew. pytań, proszę o bezpośredni kontakt z Panem Bartłomiejem Chabierskim, email: ph4@trade.gov.pl.
Pliki do pobrania

zaproszenie
pdf | 61.49 KB
Pobierz