Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na spotkanie informacyjne - program "Europa dla obywateli"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-06-17 10:22:39
aktualności

Zapraszamy przedstawicieli NGO i samorządów, aktywistów, społeczników oraz osoby zainteresowane realizacją projektów międzynarodowych na spotkanie informacyjne programu "Europa dla obywateli”, które odbędzie się 23 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim....

Zapraszamy przedstawicieli NGO i samorządów, aktywistów, społeczników oraz osoby zainteresowane realizacją projektów międzynarodowych na spotkanie informacyjne programu "Europa dla obywateli”, które odbędzie się 23 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem spotkania będzie przybliżenie zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie UE "Europa dla obywateli". "Europa dla obywateli" to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne mogą być finansowane w ramach programu, postaramy się także przedstawić sposoby pozyskania partnerów do projektów współpracy europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja pod adresem wskazanym w formularzu (w załączniku). Dołączam również program szkolenia.

W załączniku program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

Pliki do pobrania

Formularz_zgloszeniowy_GW
doc | 141 KB
Pobierz
Program_GW
pdf | 352.59 KB
Pobierz