Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonkurs "Wybitny Eksporter Roku 2015"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-03-27 14:03:12
aktualności

W imieniu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich zapraszamy eksporterów do udziału w Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2015”. Udział w Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2015” jest bezpłatny. W Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2015” mogą wziąć udział...

W imieniu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich zapraszamy eksporterów do udziału w Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2015”. Udział w Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2015” jest bezpłatny.

W Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2015” mogą wziąć udział eksporterzy ze wszystkich regionów Polski z następujących branż: chemicznej, elektromaszynowej, metalurgicznej, meblarskiej, motoryzacyjnej, rolno-spożywczej i pozostałych oraz w kategoriach firm: małych, średnich i dużych.

Patronat Honorowy nad Konkursem „Wybitny Eksporter Roku 2015” obejmą: Wicepremier, Minister Gospodarki Janusz Piechociński; Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak; Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki oraz Marszałkowie Województw.

Nagrody dla laureatów Konkursu zostaną ufundowane przez Ministra Gospodarki, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2015” jego laureaci będą uhonorowani:

  1. Tytułami „Wybitny Eksporter Roku 2015”
  2. Listami Gratulacyjnymi potwierdzającymi nadanie tytułu „Wybitny Eksporter Roku 2015”.
  3. Medalami i Pucharami Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2015”
  4. Nagrodami Ministra Gospodarki: Grand Prix w formie statuetki dla „Wybitnego Eksportera Roku 2015”, nagrodami pieniężnymi i listami gratulacyjnymi za zajęcie I, II i III miejsca.
  5. Nagrodą Ministra Rolnictwa – Puchar dla „Wybitnego Eksportera Roku 2015” w branży rolno-spożywczej.


Uczestnicy Konkursu będą mieli wyjątkową okazję promocji swojej firmy oraz swoich produktów eksportowych w Katalogu „Wybitny Eksporter Roku 2015” oraz poprzez Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad RP, jak również w prasie, radio i telewizji.

Finał XI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2015” nastąpi podczas XIV Kongresu Eksporterów Polskich, który odbędzie się w dniu 19 listopada 2015 roku w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie.


Zainteresowanych Konkursem eksporterów prosimy o nadesłanie Karty Zgłoszenia oraz Ankiety Konkursowej w terminie do 30 czerwca 2015r.
Pliki do pobrania

Regulamin konkursu
pdf | 28.26 KB
Pobierz
karta zgłoszeniowa
doc | 68.44 KB
Pobierz
ankieta konkursowa
doc | 438.5 KB
Pobierz