.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu1182-x-500-bannerkonferencjaw2 1 PL

Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii 2018


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Fundacja Polonia już po raz dwudziesty organizuje Światową Konferencję Gospodarczą Polonii. Konferencja odbędzie się w Toruniu, w dniach 25-27 maja. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu wszystkich przedsiębiorców.

 

Warto podkreślić, że Światowe Konferencje Gospodarcze Polonii to od lat miejsce ważnego dialogu Polonii ze wszystkich krajów świata, to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązywania kontaktów, które owocują potem licznymi inicjatywami i projektami.

 

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna, jubileuszowa konferencja będzie inicjatywą dobrze służącą Polakom na całym świecie, ale też polskiej gospodarce i społeczeństwu. Co szczególnie istotne – będzie również budowała pozytywny wizerunek naszej ojczyzny na arenie międzynarodowej.

 

W konferencji tradycyjnie uczestniczyć będą naczelne władze państwowe, samorządowe, firmy krajowe i polonijni właściciele firm z różnych zakątków świata.

 

Celem konferencji jest rozwijanie międzynarodowej współpracy gospodarczej osób polskiego pochodzenia oraz budowanie więzi między krajami ich osiedlenia a Macierzą. Tematyka konferencji obejmuje wszystkie sfery życia gospodarczego Polski, co może być ważne i interesujące dla firm prowadzonych przez polonijnych przedsiębiorców na całym świecie.

 

Organizatora konferencji, Fundację Polonia, wspiera w tym roku, jako współorganizator, Samorząd i Prezydent Torunia.

 

Więcej informacji o XX Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia oraz na facebooku.

 

Organizatorzy czekają też na wszelkie pytania dotyczące udziału w konferencji pod adresem e-mail: biuro@fundacjapolonia.pl.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się w broszurze informacyjnej zamieszczonej poniżej

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Polska - Warszawa
2018-05-25 - 2018-05-28
Dodał: Patrycja Operacz
Wydarzenia towarzyszące