Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuinnoform 2018 PL

Spotkania brokerskie B2B podczas targów INNOFORM 2018


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. , Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej B2B, towarzyszącej drugiej edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

 

Województwo Kujawsko-Pomorskie od lat jest liderem w produkcji narzędzi i przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i Europie. Działa tutaj kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się narzędziami do przetwórstwa i przetwórstwem.

 

Korzyści związane z udziałem w Giełdzie Kooperacyjnej B2B

Giełda Kooperacyjna stwarza szansę aby w szybki i łatwy sposób poznać partnerów biznesowych z kraju jak i również z zagranicy podczas 25-minutowych spotkań brokerskich.

 

Podczas spotkań B2B uczestnicy mają możliwość poznać najnowsze trendy rynkowe i innowacyjne oraz giełda stwarza możliwość znalezienia długotrwałych partnerów biznesowych.

 

Podstawowe zasady uczestnictwa w Giełdzie Kooperacyjnej Innoform 2018

  1. Uczestnicy rejestrują się na stronie internetowej Giełdy Kooperacyjnej Innoform 2018 i określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
  2. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są na stronie giełdy co ułatwia przegląd zarejestrowanych podmiotów.
  3. Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  4. Giełda kooperacyjna przy Innoform 2018 odbędzie się w terminie 25.04.2018 r.
  5. Przed Giełdą Kooperacyjną uczestnicy otrzymują mailową indywidualny harmonogram spotkań B2B wraz z firmą, godziną oraz nr stolika.
  6. 25 kwietnia 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 25-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.
  7. Językiem obowiązującym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi jest język angielski.

 

Koszty

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej B2B jest bezpłatny.

 

Rejestracja

Rejestracja na spotkania B2B przy Innoform 2018 jest obowiązkowa.

 

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy od dnia 13.12.2017 r. do dnia 15.04.2018 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu b2match.

 

Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania Giełdy B2B pozostaną do Państwa dyspozycji.

 

Kontakt

Jeśli macie Państwo pytania dot. Giełdy Kooperacyjnej B2B przy Innoform 2018 prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.:

Miłosz Warachewicz

tel.: + 48 (56) 699 54 80

e-mail: milosz.warachewicz@tarr.org.pl

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach B2B!

branże: Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Produkcja i przetwórstwo metali, Maszyny i urządzenia

Seminarium
Polska - Bydgoszcz
2018-04-25
Dodał: Patrycja Operacz