Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzewiń w lewo Przewiń w prawo

Aktualności

zdjęcie aktualności PL

Spotkanie informacyjne dla osób fizycznych dotyczące podnoszenia kompetencji i kwalifikacji – Zielona Góra, 27.03.2018 r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na podniesienie kompetencji i kwalifikacji przez osoby dorosłe, które odbędzie się 27 marca 20...
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 19.03.2018 13:32
lubuskie.trade.gov.pl

Misja gospodarcza do Indii

Krajowa Izba Gospodarcza wspólnie z Indyjsko-Polską Izbą Przemysłowo – Handlową, organizuje misję gospodarczą do Indii z możliwością rozszerzenia misji o wizytę w Nepalu. Partnerem wydarzenia po stronie indyjskiej jest Federacja Indyjskich Izb Przemysłowo-Handlowych. Misja odbędzie się w dniach o...
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 19.03.2018 10:24
lubuskie.trade.gov.pl

Zaproszenie na Spotkanie biznesowe Polska-Meksyk 20.03.2018

Krajowa Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza na spotkanie biznesowe „Polska – Meksyk”, która odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie 20 marca br.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 13.03.2018 08:59
lubuskie.trade.gov.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na dofinansowanie projektów wspierających osoby młode do 29 roku życia.

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze zachęca do wzięcia udziału w konkursie na dofinansowanie projektów wspierających osoby młode do 29 roku życia.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 09.03.2018 08:32
lubuskie.trade.gov.pl

Zaproszenie na spotkanie informacyjne WUP

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze zaprasza na spotkania informacyjne potencjalnych beneficjentów, którzy są zainteresowani aplikowaniem o środki w konkursie ogłoszonym 6 marca 2018 r. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym r...
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 09.03.2018 08:30
lubuskie.trade.gov.pl

Spotkanie biznesowe Polska – Kambodża oraz Rozmowy Handlowe B2B

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, organizują: Seminarium Biznesowe POLSKA - KAMBODŻA, połączone z sesja rozmów handlowych B2B pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i kambodżańskimi.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 05.03.2018 14:18
lubuskie.trade.gov.pl

Irak w kontekście ustaleń Międzynarodowej Konferencji na Rzecz Odbudowy Kraju Perspektywy dla polskich przedsiębiorców

Krajowa Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza na konferencję „Irak w kontekście ustaleń Międzynarodowej Konferencji na Rzecz Odbudowy Kraju - Perspektywy dla polskich przedsiębiorców”, która odbędzie się 14 marca 2018 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 05.03.2018 12:31
lubuskie.trade.gov.pl

Informacja ogólna o planowanych przetargach związanych z budową nowego gazociągu między Rumunią, Bułgarią, Węgrami i Austrią (tzw. korytarz gazowy BRUA)

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych informuje, że Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR) udzielił pożyczki w wysokości 60 milionów EUR na budowę nowego gazociągu między Rumunią, Bułgarią, Węgrami i Austrią (tzw. korytarz gazowy BRUA). Realizacja tego projektu b...
Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Aparatura pomiarowa i zegarki, Elektronika użytkowa | 05.03.2018 11:09
lubuskie.trade.gov.pl

Zaproszenie na spotkanie biznesowe i rozmowy b2b organizowane w związku z posiedzeniem Komitetu Koordynacyjnego ds. rozwoju międzynarodowej trasy „Południe-Zachód”

Krajowa Izba Gospodarcza i PKP SA zapraszają na spotkanie biznesowe i rozmowy b2b organizowane w związku z posiedzeniem Komitetu Koordynacyjnego ds. rozwoju międzynarodowej trasy „Południe-Zachód”.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 05.03.2018 10:56
lubuskie.trade.gov.pl

Zapraszamy lubuskie firmy!!! Misje gospodarcze do Wielkiej Brytanii, Francji i Rumunii - rekrutacja rusza.

Urząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w misjach gospodarczych do Wielkiej Brytanii, Francji i Rumunii, które odbędą się na przełomie maja i czerwca.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 05.03.2018 12:58
lubuskie.trade.gov.pl

Wydarzenia

Konferencja: Przyspieszenie współpracy gospodarczej między Polską a Turcją 2018 PL

Konferencja: Przyspieszenie współpracy gospodarczej między Polską a Turcją 2018

Konferencja pt. „Przyspieszenie współpracy gospodarczej między Polską a Turcją" odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w dniu 22 marca 2018 r.
IT/ICT, Zdrowie i medycyna, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Sektor kreatywny, Przemysł drzewny i papierniczy | 13.03.2018 12:17

Spotkanie informacyjne o projekcie Polskie Mosty Technologiczne (PMT) - Gdańsk

Przedsiębiorco! Chcesz działać globalnie? Masz unikatowy produkt, nowoczesną usługę lub innowacyjną technologię? Chciałbyś przygotować profesjonalny plan ekspansji swojej firmy? Przyjdź na spotkanie informacyjne o nowym projekcie Polskie Mosty Technologiczne (PMT): Gdańsk, 22 marca 2018 r.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 09.03.2018 11:45

Zaproszenie na spotkanie z koordynatorami China International Import Expo

China International Import Expo Committee zaprasza na spotkanie z koordynatorami pawilonu dóbr konsumpcyjnych targów CIIE, które odbędzie się w Warszawie w dniu 26 marca 2018 r.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 19.03.2018 13:14

Seminarium: Struktura i potencjał sektora budowlanego w Gruzji

Seminarium "Struktura i potencjał sektora budowlanego w Gruzji", odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w dniu 30 marca 2018 r.
Budownictwo, Budownictwo i architektura, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny i urządzenia | 19.03.2018 10:11

Spotkanie informacyjne o projekcie Polskie Mosty Technologiczne (PMT) - Poznań

Przedsiębiorco! Chcesz działać globalnie? Masz unikatowy produkt, nowoczesną usługę lub innowacyjną technologię? Chciałbyś przygotować profesjonalny plan ekspansji swojej firmy? Przyjdź na spotkanie informacyjne o nowym projekcie Polskie Mosty Technologiczne (PMT): Poznań, 6 kwietnia 2018 r.
Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe | 09.03.2018 11:46